Новини

Здобувачі освіти 7 класу Клесівської гімназії приєдналися до флешмобу #жовтастрічка на знак підтримки українців на тимчасовоокупованих територіях.
Під гаслом « Заряджені гідністю
І жагою свободи» провели «патріотичну перерву».
Влаштувати бібліотечку з рекомендаційними книгами про майдан та Революцію гідності. Читали поезії майданівців.

21 листопада 2023 о 13:00 | Михайленко Н. А. | немає коментарів

Подяка комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради учасникам обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Мартин звичайний - птах 2023 року"...
Головач Ніна 8-А клас та Ігнатишин Богдан 6 клас гурток "Юні екологи"

12 листопада 2023 о 08:38 | Михайленко Н. А. | немає коментарів

10 листопада відбулася зустріч здобувачів освіти Клесівської гімназії з військовими 3 прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса
Це було емоційно і позитивно.Начебто просте спілкування школярів і військових сьогодні є дуже важливим , навіть надихаючим.
До дітей завітали Михайло та Богдан .У відвертій та щирій розмові хлопці розповідали про подробиці своєї служби , а діти давали безліч запитань , особливо про озброєння .
Здобувачі освіти мали можливість приміряти бронежилет та каску прикордонників , переглянули аптечку . А військові в свою чергу спробували смаколики , які підготували діти напередодні . В такій невимушеній шкільній обстановці було легко говорити про надважливе - безпеку .
Час минув непомітно.
Учні були безмежно щасливі особисто поспілкуватись з героями .
Від імені здобувачів освіти Клесівської гімназії, хочемо подякувати вам за зустріч . Дорогі наші захисники, ми , підростаюче покоління , обіцяємо бути добрими та милосердними , рівнятись на вас і стати справжніми патріотами своєї держави !
Слава Україні !

10 листопада 2023 о 18:00 | Михайленко Н. А. | немає коментарів

Самоврядування — це метод організації дитячого колективу, який забезпечує створення взаємин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості.

26 жовтня в Клесівській гімназії відбулися вибори президента учнівського самоврядування .

Участь у виборах взяли 114 учнів старших класів . Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальні урни.
В результаті голосування перемогу здобув Євгейчук Владислав Віталійович , учень 9-А класу.
Щирі вітання , Владислав! Успіхів у навчанні та подальших перемог!

1 листопада 2023 о 10:17 | Одарчук Т. А. | немає коментарів

Клесівська гімназія вже от котрий рік поспіль приєднується до #радіодиктанту_національної_єдності
Цьогоріч будемо без мемів - диктант був чудовим!
Слава Україні!
Єднаймося словом!

Викладка інформаційної та пізнавальної літератури "МІННА БЕЗПЕКА. Правила має знати кожен."

12 квітня 2023 о 16:30 | немає коментарів

Свій 93 день народження 19 березня відзначила Ліна Костенко
– поетеса-шістдесятниця, дисидентка, класик української літератури та громадська діячка. Лепбук "Ліна Костенко - перлина сучасної української літератури"

21 березня 2023 о 12:43 | немає коментарів

У неділю, 22 січня 2023 року, відзначається День Соборності України. Свято присвячено визначній події з історії нашого народу, що стала ще одним кроком до незалежності й соборності сучасної держави. В 1919 році 22 січня було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. З 1999 року ця дата закріплена як офіційне державне свято в Україні.
Під час боротьби з російським ворогом національні свята українців набувають ще більшого значення.
Це важлива для українців подія і нагода об’єднатися у цей важкий час.