Толерантність — це властивість людини сильної чи слабкої? Це вияв пасивності чи активна громадська позиція? Толерантність—це чеснота, якої так не вистачає в нашому неспокійному світі. Толерантність є нормою сучасного цивілізованого світу. Як така, вона була проголошена Декларацією принципів толерантності, затвердженою Резолюцією Генеральної Конференції ЮНЕСКО 16 листопада 1995 року. З тих пір цей день щороку відзначається по усій планеті як Міжнародний день толерантності.
Активно долучилися до всіх запланованих заходів вчителі та учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Зокрема психологічний куточок був оформлений інформацією про поняття «толерантність». Всі бажаючі могли прочитати вислови, які пов’язані з толерантністю, терпінням.
З учнями 5-9-х класів практичний психолог провела анкетування «Чи виявляєш ти толерантність?». Діагностичне опитування показало, що більшість учнів знайомі з поняттям «толерантності» та рисами толерантної особистості.
У початковій школі пройшла акція «Долонька щастя», мета якої розвиток інтересу до творчої діяльності, вчити нести добро іншим через добрі справи.
За допомогою проведених заходів учні дізнались більше про поняття «толерантність», розглянули риси толерантної особистості, виготовили «дерево» та «квітку» толерантності, навчилися знаходити позитивне в різних ситуаціях.
Всі учасники навчального процесу взяли активну участі у проведенні занять, акцій.
Як казав Григорій Сковорода «Толерантність - це гармонія в багатоманітності. Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю»