Тиждень цивільного захисту

Дата: 12 травня 2019 о 14:52

З 22.04. по 26.04.2019 року в школі проходив Тиждень цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації.
  22 квітня - День ЦЗ розпочався зі збору керівного та начальницького складу цивільного захисту школи та проведенням загальношкільної лінійки, на якій ознайомили усіх учасників з основними цілями та завданнями Дня ЦЗ. Після цього було відпрацьовано порядок дій при загрозі пожежної тривоги з учбовою евакуацією всіх учасників освітнього процесу.
   Також цього дня відбулася лінійка до Дня ЦЗ. З усіма дітьми на лінійці була проведена  повторна бесіда про необхідність миттєвого реагування в умовах надзвичайних ситуацій.
Учителі основ здоров’я впродовж тижня проводили практичні заняття по наданню першої долікарської допомоги під час надзвичайних ситуацій. Під час практичних занять учні удосконалювали навички користування засобами колективного та індивідуального захисту, відпрацьовували практичні навички користування вогнегасником та локалізації пожежі на відкритій місцевості.
   У рамках тижня учні 2-4-х класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини. Учні взяли активну участь у спортивних естафетах, до програми яких включалися елементи ЦЗ.
 Класні керівники провели тематичні уроки: «На наших вулицях ходимо безпечно», «Небезпечна гра з вогнем», «Природні катаклізми».