Звіт про підсумки проведення Місячника « Увага! Діти на дорозі!»

Date: 30 вересня 2020 о 12:40, Refreshed 4 жовтня 2020 о 14:13

Звіт про підсумки проведення
Місячника « Увага! Діти на дорозі!»
(02.09.- 30.09.2020 р.)
З початком нового навчального року на дорогах та вулицях Клесова збільшилася кількість юних учасників дорожнього руху. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.
З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Клесівській ЗОШ І - ІІ ступенів з 02 по 30 вересня пройшов місячник« Увага! Діти на дорозі!» . Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Розпочався тиждень з проведення виховних годин – на тему: «Страшна дорожня статистика», «Знай та вивчай правила дорожнього руху», «Азбука вулиць та доріг» (2-9 кл.).
07.09.20 р. Учні 2-5 кл. у своїх щоденниках розробили маршрути руху від дому до школи, також було складено списки учнів, які мають у своєму користуванні вело – мото транспорт. За це їх було нагороджено відповідними оцінками.
Протягом тижня в школі проходив конкурс тематичних малюнків на тему: «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя» (2-9 кл.). Де І місце отримала учениця 4 кл. Лисицька Тамара, Власик Оксана 5–A кл., ІІ місце – учень 5-A кл. - Цоба Костянтин, Іванов Женя 7 кл., ІІІ місце учениця 6-А кл. Шерстюк Ольга та Козак Каріна – учениця 7 кл. В рамках проведення місячника відбулася зустріч учнів із працівниками патрульної поліції. A саме:
- Шевчук О. М. – Начальник служби у справах дітей Клесівської селищної ради;
- Рудик Т. М. – поліцейський офіцер громади Сарненського відділу поліціїГУНП в Рівненській обл.;
- Лопуга М. О.- дільничий офіцер громади Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській обл.;
- Царук Ю. М. – інспектор ювенальної превенції Сарненского відділу поліції ГУНП вРівненській обл.;
Начальником служби у справах дітей – пані Ольгою було проведено лекцію про права дітей та їх обовязки, про булінг серед дітей та його наслідки, a працівники поліції ще раз нагадали дітям правила дорожнього руху, розповів дітям про правила поведінки на дорозі, про права і обов'язки пішоходів, про дорожні знаки, дорожню розмітку, про автомобілі спеціального призначення, про відповідальність та наслідки недотримання існуючих правил. Поставив для учнів проблемно-пошукові питання.
Школярі уважно прослухали і зробили для себе висновки, щодо необхідності дотримання правил дорожнього руху, адже це може зберегти їх життя і здоров’я, а також життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху.
11.09.20 р. Учні переглянули відеофільми та мультфільми про правила дорожнього руху «Веселий світлофор», «Пішохідний перехід», «Де не можна гратися» (для учнів 2-5 кл.) , «Увага! Небезпека на дорозі» (для учнів 6-9 кл.).
У 8-9 кл. було проведено урок-дискусію «Правила нашої безпеки», де активними були: Шерстюк Артем, Бондар Катерина (9-A кл.), Карпелюк Андрій, Вагнер Вікторія (9-Б кл.), Власик Світлана, Фурсяк Ілля (8 кл.). учнів було нагороджено відповідними оцінками.
18.09.20 р. В школі проходив конкурс на кращу учнівську презентацію з безпеки дорожнього руху та конкурс тематичних буклетів, бюлетенів «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху». де активну участь взяли учні 9-х класів – Бондар К., Жабчик С. (9-А кл.), Шерстюк О. (9-Б кл.) за це вони отримали відповідні оцінки.
22.09.20 р. Для учнів 7-9 кл було проведено круглий стіл: «Знай та виконуй правила дорожнього руху», під час якого діти відпрацювали та закріпили знання з правил дорожнього руху. Активних учнів було нагороджено оцінками. А саме: Онопрійчук Олександра (7 кл.), Коваль Анастасія (8 кл.), Шамолюк Іванна (9-A кл.) та Головач Ніна (9-Б кл.)
В кінці Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 7-9 класів було проведено вікторину «Ти і дорога», в ході якої школярі більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки, значення деяких з них. Активними були: Тарасян В., Вознюк М., (9-А кл.), Гаврало В, Карпелюк А, ( 9-Б кл.), козак Каріна (7 кл.), Бенцал Ілля (8 кл.) Цих учнів було нагороджено відповідними оцінками.
Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.
Вчитель основ здоров’я: О.Г.Галушко