Тиждень біології

Date: 5 жовтня 2020 о 06:45
105 views

Основною метою проведення тижня біології є активізація пізнавальної діяльності учнів та поглиблення знань у різних аспектах природничих наук.
Для реалізації даної мети з 21 по 25 жовтня  в школі проходив тиждень біології.
В рамках проведення тижня учні проявляли свої творчі та креативні навички та знання з предмету на уроках і в позакласній роботі. Вчителями використовувались такі інтерактивні форми роботи як: створення та захист проектів, інформаційні хвилинки, робота в групах, акції, вікторини, екскурсії  та ігри.

У понеділок, 21 вересня, на лінійці було оголошено відкриття тижня біології. Учнів ознайомили з планом проведення тижня, а також з конкурсами і умовами їх проведення. Класні керівники провели усні журнали та інформаційні хвилинки: «У світі цікавої біології», «Незвичайні дерева», «Зелена аптека», «Цікаві факти з життя тварин». Був створений екологічний календар та визначені важливі події для майбутнього проведення і відзначення у школі.

У вівторок стартував конкурс на краще фото «Краса природи — справжнє диво». Також провели підсумки екологічної акції «Батарейки, здавайтеся!». Відпрацьовані батарейки будуть передані у пункт прийому для безпечної утилізації. Збір продовжимо. Найактивніші учасники акції нагороджені поїздкою-екскурсією у зоопарк. Серед учнів початкової школи проходив конкурс кросвордів, ребусів, загадок: «Натуралісти молодшої школи», найактивніших учасників відзначено позитивними оцінками.

Середа була дуже продуктивним днем для учнів 7 класу. Для них була організована екскурсія «Я люблю цей куточок природи». Також учні 7 класу взяли участь у біологічній вікторині, комонда переможців (БІОдрузі) були нагороджені позитивними оцінками. Восьмикласники організували круглий стіл на тему: «Що я можу зробити для природи». У біологічній вікторині серед учнів 8 класу найактивнішими були: Жігарьова Софія, Шерстюк Віктор. В ході цих заходів учні розширили свої знання з певних розділів біології.

У четвер для учнів 5 класів була проведена  інтелектуальна гра «Пошук скарбів», за результатами якої «скарб» у 5-А класі віднайшли обидві команди, а серед учнів 5-Б класу - команда дівчат. Для учнів 9 класу був організований і проведений круглий стіл на тему: «Біологія – наука майбутнього». А у біологічній вікторині найактивнішими серед учнів 9-А класу стали – Шерстюк арте, Бондар Катерина; серед учнів 9-Б класу – Шерстюк Олеся, Вагнер Вікторія. У конкурсі творів про домашнього улюбленця перемогу отримали: Власик Оксана (5-А клас) та Чуб Даря (5-Б клас).

У пятницю серед учнів 6-А класу було проведено гру «Поле чудес «У світі рослин», перемогу здобув Зіньков Олександр. Серед Учнів 6-Б класу проходила вікторина «Універсальна біологія», обидві команди набрали однакову кількість балів, проте найактивнішими були: Ігнатишин Ілля та Ковальчук Ярослав.

Також четвер та  пятниця були оголошені Днями добрих справ. Учні долучилися до прибирання лісосмуги поблизу школи.

Впродовж тижня проходив фотоквест: «У пошуках картин намальованих природою». Результати наступні: І місце – Ковальчук Софія, Тарасян Емілія, Лисицька Богдана (7 клас); ІІ місце – Онопрійчук Олександра та Козак Каріна (7 клас); ІІІ місце – Власик Вікторія (6-А клас).

Тиждень біології пройшов організовано,  на високому науковому та  творчому рівні, з використанням різних форм  і методів роботи, що свідчить про небайдужість та любов школярів до живої природи.