Звіт про проведення тижня англійської мови в Клесівській гімназії

Date: 22 листопада 2021 о 06:23
127 views

У сучасному житті знання іноземних мов не тільки дозволяють почуватися більш успішним, але й з легкістю руйнують кордони та роблять світ довкола цікавішим. Вивчаючи іноземну мову, ми знайомимося з культурою різних країн, краще розуміємо почуття і бажання інших людей.

З метою популяризації вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь та навичок, естетичного виховання, у період з 15 по 19 листопада 2021 року був проведений тиждень англійської мови.

В рамках тижня проводилося безліч різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розвивали їх творчі здібності, самостійність, спонукали до виконання колективних завдань, заохочували учнів до роботи над собою, пробуджували інтерес до вивчення іноземної мови.

Під час тижня учні 5 класу працювали над креативним завданням – створення леп-боксу на темуMy free time”. Найактивніше проявили себе Симоненко Анастасія, Жабчик Анна, Кас’ян Тимофій, Кобринчук Олена, Онуфрійчук Іван, Галушко Кіра, Головач Дарія, Дудич Богдана.

Учні 6-х класів працювали над спільним творчим проєктом “Lets create a comics”. Варто відмітити роботи Кобринчука Романа, Тарасян Евеліни, Фесянової Богдани, Власик Оксани, Нагорняк Дар’ї, Чуб Дарії та учениці 8-го класу Онопрійчук Олександри.

Учні 7-х класів взяли участь у кулінарному конкурсі. Найкращі відео-роботи представили Тріщук Світлана та Шерстюк Олександра.

Протягом тижня учні знімали цікаві фото та відео, пов’язані з процесом вивчення англійської мови. Серед учнів 5-9 класів не можна не відмітити роботи Власик Світлани, Онопрійчук Олександри, Тарасян Емілії, Козак Каріни та Шерстюка Віктора.

Учні 6-9 класів також брали участь у грі-квестіYoung Sherlocks , результатом якого була фраза, складена із відгаданих літер, зашифрованих у фото, розміщених по школі. Найшвидше розгадали фразу “OUR SCHOOL IS COOL Нагорняк Даря, Чуб Дарія та Онопрійчук Олександра.

Учні 4-их класів взяли участь у вікторині «We love English». Перемогу здобула команда «English friends» (4-А клас).

Учні 3-4 класів взяли участь у конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч». Для учнів 2-А класу була проведена онлайн-зустріч з американцем Olver Sevilla. Діти розповідали про свої вподобання та хобі. Весело та корисно провели час. Для учнів 2-Б класу була проведена вечірка «Tea and Movie». Учні дивились мультфільм «Up» англійською мовою та насолоджувались ароматним чаєм. Учні 1-4 класів взяли активну участь у фотоконкурсі «I like English». Продемонстрували  фантазію та креативність і створили яскраві фото.

Тиждень англійської мови пройшов весело, цікаво та пізнавально.